1. Kokioje šalyje pagaminti jūsų parduodami vandens maišytuvai ir koks „brandas“?

Šių maišytuvų gamintojas yra Kinijoje, taip vadinamame "OEM  - no brand" (angl. „Original Equipment Manufacturer“ – OEM; „Tikrasis įrangos gamintojas“). Tai yra kompanija gaminanti produktus be jokio brand'o, kuri glaudžiai bendradarbiauja su galutinį produktą parduodančia įmone, t.y. šiuos maišytuvus arba jų detales perka europiečiai, amerikiečiai, uždeda savo logotipą ir pardavinėja kaip savo produkciją gražiose dėžutėse.

        2. Kokia suteikiama garantija?

Gamintojas suteikia trijų metų garantiją.

        3. Per kiek laiko įvykdomas užsakymas?

Sandėlys yra Kinijoje, todėl prekės pristatomos per 4-5 sav. Pagreitinti negalime, produktas iš sandėlių nuo Jūsų apmokėjimo išvyksta per 24 val., visa kita priklauso nuo pašto darbuotojų ir muitinės darbuotojų miklumo. Žinoma, galimas ir greitesnis pristatymo būdas, bet kaina žymiai išauga .

       4.  Ar gera kokybė?

Visų prekių kokybė dar kartą patikrinama Lietuvoje. Prekiaujame jau daugiau kaip metai ir dar nesame sulaukę priekaištų dėl kokybės ar grąžintų prekių.

      5. Mačiau tokių pačių vandens maišytuvų modelių vienoje santechnikos parduotuvėje, bet ten kaina buvo žymiai didesnė. Kodėl? Ten geresnė kokybė ar kaip?

Tikriausiai maišytuvai yra to pačio gamintojo, tik mes esam elektroninė parduotuvė, pas mus nėra parduotuvės ir išlaikymo išlaidų, nėra didelės admininstracijos, nesandėliuojame, dėl to galime pasiūlyti prekes už mažesnę kainą.

     6. Ar nebus taip, kad gausiu maišytuvą, o ten netiks pajungimas?

Visų maišytuvų pajungimas standartinis 1/2’’ ir yra pajungimo žarnelės komplektacijoje.

     7. Ar reikia LED maišytuvams privesti įtampą. Ar tai saugu?

Tai visiškai saugu, įtampos privesti nereikia. Dauguma veikia nuo pačios srovės, o į kai kuriuos modelius reikia įdėti AA tipo baterijas. Dušo galvučių ir lietaus galvučių LED sistema veikia tik nuo vandens srovės.

     8. Noriu šlifuoto nikelio dušo komplekto ir maišytuvo. Ar nesiskirs apdaila?

Apdaila bus ta pati. Tik sendinto žalvario yra du atspalviai,  paveikslėliuose labai aiškiai matosi.

     9. Ar sudėtinga pačiam pasijungti vandens maišytuvą?

Nėra sudėtinga , bet jeigu jūs abejojate ar nesugebėsite, geriau išsikvieskite santechniką, kuris viską pajungs.

     10. Jei pirksiu daugiau ar suteiksite nuolaidą?

Tai priklauso nuo kiekio ir nuo modelių. Rašykite info@vandensmaisytuvai.lt ir mes pateiksime Jums pasiūlymą.

     11. Tarkim, nusipirksiu iš jūsų maišytuvą ir po kokių 5-ių metų intensyvaus naudojimo jis nusidėvės arba sulaužysiu ventilį.. Ką tokiu atveju daryti?

Nusidėvėti taip greitai neturėtų. Sulaužyti viską įmanoma. Mūsų parduodamiems maišytuvams tinkamą ventilį galite nusipirkti bet kurioje santechnikos prekių parduotuvėje.

    12. Ar išrasote sąskaitas faktūras?

Žinoma.